باربری تناژ بالا

باربری تناژ بالا

باربری تناژ بالا   باربری تناژ بالا به باربری های 22 تن به بالا گفته می شود و

باربری تناژ بالا

 

باربری تناژ بالا به باربری های 22 تن به بالا گفته می شود و پایانه باربری پازوکی باربری تناژ بالا بارهای صنعتی و وارداتی و پتروشیمی و تجاری را در عالی ترین سطح انجام می دهد.

تخصص اصلی و مهارت ویژه و بسیار بالای ما باربری و حمل بار تناژ بالا و باربری های سنگین و فوق سنگین به سراسر نقاط کشور می باشد.

صفر تا صد باربری های تناژ بالای خود را به شرکت حمل و نقل پازوکی بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن در مقصد مورد نظر بار خود را تحویل بگیرید.

شرکت حمل و نقل پازوکی با سابقه بالا حمل بار تناژ بالا را در  شهر های مختلف ایران از جمله شهر های زیر انجام می دهد.

حمل بار و باربری تناژ بالا در چابهار و حمل بار تناژ بالا در بندرعباس و حمل بار تناژ بالا در بوشهر و  حمل بار تناژ بالا در چالوس و حمل بار تناژ بالا در تبریز و حمل بار تناژ بالا در تهران و حمل بار تناژ بالا در کرج و … .

با اطمینان خاطر به شرکت حمل و نقل پازوکی اعتماد کنید و بار های تناژ بالای خود را به ما بسپارید و ما از بهترین رانندگان و مدرن ترین تریلی ها و کامیون ها برای باربری شما به شهرستان های ایران استفاده می کنیم.

شرکت حمل و نقل پازوکی تحت مدیریت محترم آقای تیمور شیرازی تبار مدیریت می شود ، رانندگان و تیم حمل و نقل ما جزو مجرب ترین و خبره ترین های ایران هستند.

شماره باربری پازوکی

 

شماره تلفن باربری پازوکی از قرار زیر است که شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت باربری خود به سراسر نقاط کشور با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید و بهترین خدمات باربری به شهرستان را از ما دریافت نماید.

.

2500 183 0912

11 06 566 0919

34 59 29 55 – 021

35 59 29 55 – 021

باربری تناژ بالا تهران

باربری تناژ بالا تهران

شرکت حمل و نقل پازوکی بهترین پایانه باربری در تهران می باشد که باربری تناژ بالا را در تمامی شهرستان های تهران انجام می دهد و قیمت باربری تهران به شهرستان ما بالا نیست و بنا بر نرخ اتحادیه باربری ها می باشد.

در تمامی شهرستان های تهران و تمامی استان های تهران می توانید با اطمینان خاطر باربری خود را به ما بسپارید و بهترین قیمت باربری را در نهایت ایمنی و سرعت با ما تجربه نماید.

شرکت حمل و نقل پازوکی در راستای خدمات رسانی بهتر و بیشتر نمایندگی های متعددی در سراسر ایران دایر نموده است. که با این کار بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات باربری را به تمامی هم وطنان خود ارائه دهیم.

از جمله نمایندگان ما باربری پارسیان و شیرازی ترابری می باشد ، پایانه باربری ما در تمامی مناطق تهران و تمامی مناطق کرج و سایر شهرستان های ایران بهترین خدمات باربری را با بهترین قیمت و پایین ترین نرخ کرایه انجام می دهد.

شایان ذکر است که کلیه خدمات باربری و حمل بار ما از تهران و سایر مناطق ایران همراه با بیمه نامه کامل آسیا و صدور بارنامه دولتی انجام می شود.

پایانه باربری پازوکی جزو باربری های معتبر و ثبت شده و دارای کد ثبتی می باشد در نتیجه می توانید با اطمینان خاطر تمامی امور حمل و نقل خود را از صفر تا صد به ما بسپارید.

 

باربری تناژ بالا قیمت

باربری تناژ بالا قیمت

حمل بار تناژ بالا را با قیمت مناسب و ارزان قیمت و براسای نرخ و کرایه باربری اتحادیه باربران را با ما تجربه نماید و شرکت باربری پازوکی باربری تناژ بالا را با قیمت مناسب در سراسر نقاط کشور انجام می دهد.

هیچ محدودیتی در زمینه ارسال بار و باربری از سمت ما وجود ندارد و در هر شهر و شهرستانی که هستید می توانید به منظور باربری خود به شهرستان با ما تماس بگیرید.

باربریهای تناژ بالا دارای تنوع بسیار زیادی هستند ولی نگران نباشید بار شما هر نوع که باشید پایانه باربری پازوکی به سبب مجهز بودن به انواع خودرو باربری قادر است که انواع بارها را به تمامی شهرستان های ایران حمل نماید.

عوامل بسیاری بر قیمت باربری ها دخیل می باشد که از جمله این عوامل می شود به وارد زیر اشاره کنیم:

تناژ بار ( تناژ بار ، یا همان وزن محموله )

نوع بار ( سبک ، نیمه سبک ، سنگین و فوق سنگین )

مسافت حمل بار ( مسافت مبدا و تا مقصد )

نوع ماشین حمل بار

بیمه نامه بار

بارنامه

بیمه باربری

باربری تناژ بالا قیمت

توجه داشته باشید که حتما حتما بار شما توسط هر باربری که انتخاب می کنید تحت پوشش بیمه نامه کامل حمل گردد ، که با خیال آسوده بارهای تناژ بالا که دارای ارزش و قیمت باربری بسیار هستند به شهرستان های مختلف ایران حمل گردد.

باربری پازوکی هر نوع باری اعم از باربری سبک ، نیمه سبک ، سنگین ، نیمه سنگین ، فوق سنگین را با بیمه نامه کامل آسیا به شهرستان های ایران حمل می کند.

شایان ذکر است که بیمه بار با 50 میلیون تومان رایگان می باشد و اگر بیشتر از این باشید بنا بر درصدی محاسبه شده و بیمه می شود.

در نهایت آسودگی و اطمینان خاطر بار خود را به پایانه باربری ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن بار تناژ بالای خود را در مقصد تحویل بگیرید.

بزرگترین پایانه باربری کشور

بزرگترین پایانه باربری کشور

بزرگترین پایانه باربری کشور

با اطمینان خاطر بار های خود به شهرستان های ایران را به بزرگترین پایانه باربری کشور بسپارید ، باربری پازوکی یکی از بزرگترین پایانه های باربری در کشور می باشد که نیم قرن سابقه و مهارت در زمینه باربری به شهرستان دارد.

تمامی امور مربوط به حمل بار و باربری تناژ بالا و باربری سنگین و فوق سنگین خود را با اطمیان خاطر به شرکت حمل و نقل پازوکی بسپارید و در نهایت ایمنی و سرعت بار خود  را در مقصد از ما تحویل بگیرید.

نکته بسیار مهمی که در زمینه باربری پازوکی وجود دارد این است که این پایانه باربری جزو باربری های قدیمی و بسیار باسابقه ایران است و هیچ محدودیتی در زمینه حمل بار به شهرستان ندارد.

یکی از مجهز ترین و بزرگترین پایانه های باربری در کشورمان باربری پازوکی می باشد ، این بزرگترین پایانه باربری به انواع و اقسام خودرو باربری مجهز است و با مدرن ترین خودرو ها بار شما به شهرستان را حمل می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان باربری ما می توانید با شماره تماس های زیر ارتباط باشید:

.

2500 183 0912

11 06 566 0919

34 59 29 55 – 021

35 59 29 55 – 021

 

باربری تناژ بالا

باربری تناژ بالا

ارسال دیدگاه