باربری به ارمنستان

باربری به ارمنستان

باربری به ارمنستان شرکت حمل و نقل بین المللی پازوکی در زمینه باربری به ارمنستان فعالیت می کند

باربری به ارمنستان

شرکت حمل و نقل بین المللی پازوکی در زمینه باربری به ارمنستان فعالیت می کند و شما تجار و صاحبان بار در جای جای نقاط کشور می توانید جهت باربری به ارمنستان و تمامی شهرهای این کشور از جمله ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) با کارشناسان ما در تماس باشید و بار خود را به تیم حمل و نقل ترانزیتی ما سپرده و در کوتاه ترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید. هیچ گونه محدودیتی دز زمینه باربری و ارسال بار ترانزیتی از جانب شرکت ما وجود نداشته و ندارد.

باربری بین المللی و باربری ترانزیت تناژ بالا احتیاج به تریلی ها مدرن و مجهز و همچنین تخصص ویژه و مهارت کافی دارد و در زمان احتیاج به اینگونه باربری ها می بایست حتما از شرکت های با سابقه و بسیار معتبر در این زمینه استفاده نماید و این گونه بارها کار باربری های خرده بار نمی باشد.

شرکت حمل و نقل ما با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه ارسال بار به ارمنستان فعالیت می نماید و در این راستا به تمامی مراحل باربری تزانزیتی و بین المللی آگاه است و به سرعت و با برنامه ریزی دقیق و اصولی امور گمرکی و مرز را به سرعت انجام داده و براساس زمان مشخص بار را در کشور و شهر مربوطه تحویل می دهد.

اگر در جستجوی یک باربری توانمند، ایمن و سریع و با سابقه و متخصص امور باربری بین المللی هستید با اندکی تحقیق در این زمینه به شکرت حمل و نقل ما اعتماد کنید و با کارشناسان باربری ما در تماس باشید. می توانید صفر تا صد امور باربری خود را در نهایت اطمیان خاطر به تیم حمل و نقل ما سپرده و آسودگی در باربری را برای خود محقق نماید.

باربری به ارمنستان

ارسال به ارمنستان

ارسال بار ترانزیت به ارمنستان

شرکت حمل و نقل پازوکی باربری به ارمنستان و ایروان را با بهترین قیمت و به صورت تخصصی انجام می دهد و شما می توانید ارسال بار به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) را با عالی ترین خدمات باربری با شرکت حمل و نقل ما تجربه نماید. می توانید کلیه امور مربوط به باربری بین المللی به کشور ارمنستان و ایروان را از ما بخواهید و با انتخاب ما از خدمات عالی و ارزنده شرکت حمل و نقل ما نهایت بهره لازم را ببرید.

شایان ذکر است که شرکت حمل و نقل پازوکی دارای نمایندگی های متعددی است، از جمله این نمایندگی ها می شود به باربری پارسیان و شیرازی ترابری و … اشاره نمود. جهت بررسی و آشنایی بیشتر با خدمات باربری ما می توانید از طریق لینک های درج شده وارد وب سایت نمایندگان باربری ما شوید.

هدف شرکت حمل و نقل ما خدمات رسانی ارزنده و طبق برنامه ریزی و زمانبندی مشخص است، می توانید صفر تا صد امور حمل و نقل خود را به تیم متخصص و زبده ما بسپارید و آسودگی در باربری به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) را با ما تجربه نماید. هیچ محدودیتی در زمینه ارائه خدمات ارسال بار از ایران به ارمنستان و ایروان از جانب شرکت و پایانه حمل و نقل ما وجود ندارد و می توانید از سراسر نقاط کشور جهت باربری ترانزیتی و سنگین و فوق سنگین خود با ما در تماس باشید.

به دلیل مجهز بودن پایانه باربری ما به انواع و اقسام کشنده های سنگین و فوق سنگین و انواع مختلف تریلر و کامیون و … در زمینه حمل بار به ارمنستان و ایروان بسیار توانمند هستیم و می توانیم هر نوع باربری با هر حجم و ابعادی را به سراسر نقاط کشور حمل کنیم. باربری تناژ بالا و باربری سنگین و فوق سنگین و باربری ترانزیتی تخصص اصلی شرکت حمل و نقل ما می باشد.

باربری به ارمنستان

ارسال بار به ارمنستان

.

شماره باربری به ارمنستان 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص باربری به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) می توانید به صورت همه روزه و در ساعات اداری با با کارشناسان پایانه باربری ما در تماس باشید و با تماس با شماره ارسال بار به ارمنستان و ایروان ما می توانید اسعلام دقیقی از قیمت ارسال بار به ارمنستان و ایروان بگیرید و در این رابطه با این باربری سوالات مربوطه را از کارشناسان ما پرسیده و به پاسخ مد نظر خود برسید.

شماره تماس اول مربوط به مدیر عامل شرکت حمل و نقل ما جناب آقای تیمور شیرازی تبار است که آماده پاسخ گویی به شما تجار و صاحبان بار است. دو شماره تماس دیگر مربوط با دفتر مرکزی ما واقع در نسیم شهر، پایانه کالای حمل و نقل تهران است که کارشناسان ماهر و زبده ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

.

مدیر ترابری :     00 25 183 0912

دفتر مرکزی 34 59 29 55 – 021

دفتر مرکزی 35 59 29 55 – 021

.

 

شماره باربری به ارمنستان 

شماره حمل بار به ارمنستان

ارسال بار به ارمنستان

ارسال بار به ارمنستان و ایروان یکی دیگر از خدمات باربری شرکت حمل و نقل پازوکی می‌باشد، که به هم‌ وطنان عزیز در سراسر ایران ارائه می‌گردد. باربری از کشورمان ایران به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) به صورت همه روزه صورت می‌پذیرد و هیچ گونه محدودیتی در زمینه باربری به ارمنستان و ایروان وجود ندارد.

با بهترین و ارزان‌ترین قیمت ارسال بار به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) را از سراسر نقاط ایران با انواع تریلی‌های مجهز و کشنده‌های سنگین و فوق سنگین با ما تجربه نمایند. حمل بار به ارمنستان و ایروان به صورت همه روزه و کاملاً تخصصی بر اساس زمانبندی مشخص و دقیق انجام می‌شود و هیچگونه محدودیتی نیز در این رابطه وجود ندارد.

قطعاً حمل بار ترانزیتی و حمل بار و ارسال بار بین المللی ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) یک کار کاملاً تخصصی می‌باشد، که شرکت حمل و نقل ما با بیش از ۵۰ سال سابقه یکی از شرکت‌های حمل و نقل معتبر و بسیار توانمند در این رابطه است که انواع و اقسام بارهای گوناگون را طی این ۵۰ سال به سراسر نقاط جهان ارسال نموده است.

اگر قصد ارسال بار به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) و ارسال بار به ارمنستان و ایروان با بهترین قیمت و بر اساس زمانبندی معین همراه با بیمه نامه کامل و بارنامه معتبر را دارید می‌توانید همه روزه و در ساعت‌های اداری با کارشناسان باربری ما در تماس باشید و خدمات ارزنده ما نهایت بهره لازم را ببرید.

ارسال بار به ارمنستان

ارسال بار به ارمنستان

باربری به ایروان

شرکت حمل و نقل ما در زمینه حمل بار به ایروان فعالیت بسیار گسترده داشته و دارد و می توانید کلیه امور مربوط به باربری به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) خود را به ارزان ترین قیمت را با ما تجربه کنید. توجه داشته باشید که ما آماده باربری هر نوع باری هستیم و هیچ محدودیتی در زمینه حمل بار به ارمنستان و ایروان ازبکستان از جانب ما وجود ندارد و دلیل این امر مجهز بودن پایانه باربری ما است.

ارسال انواع محموله های سنگین و فوق سنگین خود را به تیم متخصص و زبده ما بسپارید و پایانه باربری ما مجهز به انواع کشنده سنگین و فوق سنگین از جمله بوژی و کمرشکن است. می توانید هر نوع بار خود با هر ابعادی را که دارید به تیم متخصص و زبده ما بسپارید.

باربری پازوکی در این زمینه یکی از ارزنده‌ترین خدمات باربری را به هموطنان گرامی ارائه می‌نماید، تجار و صنعتگران عزیز اگر قصد باربری به ایروان و ارسال بار به ارمنستان و ایروان را دارید می‌توانید بار خود را با اطمینان خاطر به ما سپرده و تجربه‌ای خاطره انگیز از باربری به این کشور را برای خود رقم بزنید.

باربری به ایروان

باربری به ایروان

کرایه تریلی از ایران به ارمنستان

در زمینه کرایه تریلی از ایران به ارمنستان و ایروان هم باید بیان کنیم که به دلیل عوامل دخیل بسیار زیاد بر قیمت و کرایه تریلی ایران به ارمنستان و ایروان نمی‌شود کرایه و قیمت دقیق و مشخصی را در سایت درج نمود. نرخ کرایه تریلی از ایران به ارمنستان و ایروان دخیل است به شرح زیر است:

1- از جمله عواملی که بر قیمت و کرایه تریلی از ایران به ارمنستان و ایروان دخیل است حجم و تناژ بار است هر چقدر که تناژ بار بیشتر باشد قیمت نهایی تمام شده باربری نیز بیشتر خواهد بود.

2- فاصله مبدا تا مقصد از هر شهری به کشور ارمنستان و ایروان متفاوت می‌باشد، چرا که بر اساس اندازه بار نوع خودروی باربری متفاوت است. اگر بار شما سنگین و فوق سنگین باشد باید از کشنده‌هایی همانند: کمرشکن و بوژی استفاده شود که در نتیجه قیمت تمام شده باربری نیز متفاوت خواهد بود.

3- نوع بیمه نامه بار بر اساس اصول ایمنی حتماً باید تمامی بارهای مورد نظر تحت پوشش بیمه نامه کامل به کشور ارمنستان و ایروان ارسال شود و بر اساس قیمت بار قیمت بیمه نامه نیز متفاوت است.

4- نوع خودروی به کار گرفته شده، قیمت باربری تریلی، قیمت باربری کامیون و … با یکدیگر متفاوت است و بر اساس نیاز و نوع بار هر وسیله مورد استفاده قرار می‌گردد.

شما تجار و صنعتگران عزیز می‌بایست جهت استعلام دقیق و به روز قیمت باربری به ارمنستان و ایروان و سایر شهرهای ارمنستان با کارشناسان باربری ما تماس بگیرید. به محض تماس شما با ما کارشناسان ما همه عوامل را بررسی کرده و قیمت نهایی را به شما اعلام می‌نمایند. که به صورت همه روزه و در ساعت‌های اداری می‌توانید جهت استعلام قیمت و رزرو باربری مورد نظر خود با ما در تماس باشید.

باربری ارمنستان

باربری ارمنستان

باربری ارمنستان

شرکت حمل و نقل پازوکی در زمینه باربری ارمنستان و ایروان و ارسال بار به ارمنستان و ایروان فعالیت می کند، که به صورت زمینی و جاده‌ای انواع و اقسام گوناگون بار و محموله‌های تجاری صنعتی تولیدی مواد غذایی و … را از ایران به ارمنستان و ایروان حمل می‌کند.

در شیوه دربستی همانطور که از اسم آن مشخص است احتیاج به توضیح خاصی ندارد به صورت دربستی در مبدا بارگیری شده و در مقصد تحویل داده می شود.

اما در شیوه گروپاژ به معنای حمل خرده بار یا حمل ۲ الی چند بار با یک خودروی باربری است که شرکت حمل بار ما این نوع باربری را گروپاژ را انجام نمی دهد. باربری هوایی تخصص شرکت حمل و نقل باربری ما نیست و ما متخصص باربری زمینی و ترانزیتی از ایران به کشور ارمنستان به ویژه ایروان می باشیم.

چرا که قیمت باربری هوایی بسیار بالاست و همچنین تناژ بسیار زیاد در این باربری تعریف نشده است و تنها چند تن بیشتر نمی‌شود از طریق باربری هوایی به کشور ارمنستان و ایروان حمل گردد و دارای تشریفات بسیار زیادی است.

عالی ترین و بهترین نوع بار باربری ترانزیتی ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … )می‌باشد که با قیمت بسیار بهتر تناژ بسیار بالای بار را می‌توانید از ایران به کشور ارمنستان و ایروان حمل کنید و ترانزیت کالا به ارمنستان و ایروان با بهترین قیمت به شکل تخصصی همراه با عالی‌ترین خدمات باربری را از شرکت حمل و نقل ما بخواهید.

شرکت حمل و نقل ما به رغم تجربه بسیار زیاد و همچنین دارا بودن نمایندگی‌های فعال متعدد در زمینه باربری ترانزیتی به ارمنستان و ایروان و باربری ترانزیتی به ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) یکی از محبوب‌ترین و با سابقه‌ترین پایانه‌های مربوطه در کشور است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص باربری به ارمنستان و ایروان و ارسال بار به ارمنستان و ایروان با شماره تماس‌های درج شده در بخش زیر در ارتباط باشید.

باربری ایروان

باربری ایروان

.

باربری ایروان

ارسال بار به ارمنستان و ایروان و باربری به ایروان ( گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) به دلیل شرایط جغرافیایی این منطقه به بهترین نحو انجام می‌شود، با سال‌ها تجربه در زمینه باربری ترانزیتی زمینی و جاده‌ای شرکت حمل و نقل ما یکی از زبده‌ترین و خبره‌ترین پایانه‌های موجود است که به صورت همه روزه انواع گوناگون بار را به کشور ارمنستان حمل می‌کنیم.

حمل و نقل جاده‌ای و باربری قلب تپنده هر کشور است و از طریق آن می‌توان کالاهای گوناگون را به فروش برسانند. موقعیت تجاری کشور ایران و ارمنستان بسیار خوب است و همه روزه انواع گوناگون بار از کشور ایران به ارمنستان و ایروان حمل می‌گردد.

که شرکت حمل و نقل پازوکی در زمینه ارائه خدمات باروری در ارمنستان و ایروان حرف اول را می‌زند و همواره منصف‌ترین پایانه باربری به ارمنستان و ایروان است. شرکت حمل و نقل بین المللی ارمنستان و ایروان را با ما تجربه نمایید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استعلام دقیق قیمت و همچنین مشاوره در زمینه امور باربری بین‌ المللی ارمنستان ( ایروان ، گیومری ، وانادزور ، واغارشاپات ، آبوویان ، کاپان و … ) و ارسال بار ترانزیتی ارمنستان و ایروان می‌توانید با شماره تماس‌های زیر در ارتباط باشید و کلیه سوالات خود را در این زمینه بپرسید و به پاسخ دقیق درست و جامع خود برسید منتظر تماس شما عزیزان از سراسر نقاط کشور می‌باشیم.

.

مدیر ترابری :     00 25 183 0912

دفتر مرکزی:   34 59 29 55 – 021

دفتر مرکزی 35 59 29 55 – 021

 

باربری ایروان

باربری ایروان

 

 

Pin It

14 دیدگاه در “باربری به ارمنستان

    1. نویسنده
    1. نویسنده
    1. نویسنده
    1. نویسنده

ارسال دیدگاه